O firmie

Siedziba firmy Fasso producenta krzeseł

P.P.H.U. Fasso to polska firma z jednoosobową formą własności. Nasz zakład powstał w 2003 roku, wyodrębniając się z P.P.H. Drabex, którego korzenie sięgają roku 1974.

Tak powstała rodzinna, nieformalna grupa przedsiębiorstw. Pozwoliło nam to wypracować dobrze funkcjonujący system. Nie działamy tylko jako osobne zakłady. Wspieramy się wzajemnie w ramach grupy.

Dzięki temu jesteśmy w stanie podejmować nawet duże i skomplikowane zlecenia, którym pojedyncza firma nie zawsze podoła.

Jako grupę nie łączą nas jedynie wspólne korzenie. To także zamiłowanie do estetyki, którą staramy się pokazać w naszych produktach.

Zajmujemy się produkcją krzeseł domowych i ogrodowych, stołów, sof, puf i taboretów. Pośród naszych usług znajdziesz też między innymi obróbkę metali, gięcie drutów i blach oraz lakierowanie proszkowe.

W zakładce Usług Fasso znajdziesz więcej szczegółów.

Od czasu naszego powstania mieliśmy okazję współpracować z wieloma firmami z całej Europy. Również z liderami branży meblowej Europy Zachodniej. Dzięki temu wiemy, jak wykonać produkt lub usługę, które spełniają międzynarodowe standardy.

Nasza firma oferuje do Twojej dyspozycji:

  • centrum obróbki skrawaniem,
  • centrum obróbki plastycznej,
  • galwanizernią,
  • dwie lakiernie proszkowe,
  • centrum laserowej obróbki blach i profili.